At Burcu

Atlar ile Uyumlu Bir Serüven Yakalayın!

Uyumlu bir At’ın bağımsızlığına dokunmayın yeter!

Hayatınıza renk ve eğlence mi katmak istiyorsunuz? Belki de At burcu insanlarını tanımalısınız. Bağımsızlığına düşkün bu asil insanlar ile iyi bir uyum yakalamak ve mükemmel serüvenlere atılmak kaçınılmaz olabilir!

Sihirli Kelimesi: İsterim
Elementler: Pozitif, Ateş, Yang

Kendi doğrularıyla hareket eder

Zorlamalar, baskı ve zorunluluklar At burcu insanlarına göre değildir. Belirsizlikten hiç hoşlanmaz, özgür yaşamayı severler. Bağımsız olmak onlar için o kadar önemlidir ki; bunu kazanmak için bütün engelleri önünden kaldırabilir…

Yetenekli ve kendine yeten bir yapıları vardır. Kimi zaman At burcunu soğuk ve mesafeli bulsanız da, genelde neşeli ve sosyal olduğunu görürsünüz. Ki onlar bağımsızlığını korumak için tüm engelleri önünden kaldırmak isteyecektir. Bir diğer özelliği ise kin tutmamaları ve kolay affetmeleridir.  At burcu insanlarının bu asil ve sıcak doğasını tanıyan herkes onları sever. Çünkü çevresine güzel enerji yayarlar. Ayrıca çok kıvrak zekalı ve pratik bir burçtur. Öyle ki başkasının yapamadığı işleri çok kısa sürede bitirebildiğine şahit olabilirsiniz.

Harekette bereket vardır

Rutin ve monoton bir yaşam Atlar’a uygun değildir. Onlar eşsiz doğası gereği ancak özgür hareket edebileceği yerlerde üretken olabilirler. Bu yüzden sadece ruhsal değil, fiziksel özgürlük de hayatlarında önemli bir yer tutar. Bunu da sağlıklı yaşam, spor ve seyahate olan ilgileriyle dengelemeye çalışırlar. Fiziksel enerjisini atamayan At burcu insanlarının mutsuz olması kaçınılmazdır.

Sevdiği işte sonsuza kadar çalışabilir

At burcu insanları her alanda olduğu gibi iş dünyasında da çok yönlüdür. Keskin ve hızlı zekası ile dikkat çeken bu burç, her zaman yeni beceriler kazanmaya yatkındır. Bu insanların kariyer başarısını; mesleğini sevip sevmemesi ve renkli bir işte çalışıp çalışmamasından tahmin edebilirsiniz.  Özellikle konuşma becerisi ve ikna kabiliyeti, iletişim alanının herhangi bir bölümünde başarı yakalamalarını sağlayabilir. Tez canlılığı ile tanınan At burçlarının iş dünyasını olumsuz etkileyen yapısının çabuk sıkılıp yeni arayışlara girmesi olarak söyleyebiliriz.

Maceracı arkadaş, kör aşık; olabilir

At burcu insanları, ince mizah anlayışı ve hoş muhabbetlerinden tanınır. Bu yüzden girdiği her ortamda kolayca popüler olabilir ve birçok arkadaş kazanabilir. Her ne kadar kaprisli ve zor beğenen biri olarak görünse de, kalıcı dostluklar kurmayı ister. Hatta ailesine ve arkadaşlarına çok sadıktır. Aşık olunca da durum aynı şekilde işler. İsyankar yapısı olan At burcu insanları toplum içinde belli bir yer edinmek ister ve birlikteliklerinde ise bu ihtiyacını tatmin edebilecek bir eş ararlar. Ancak bağımsızlığına verdiği önem ilişkilerinin kısa süreli olmasına çoğu zaman neden olur. Yalnız öyle bir nokta gelir ki, At burcu insanları aşkta kör olabilir. Her şeyi rüzgarın akışına bırakarak, çok hızlı ve çok rahat bir aşığa dönüşebilir.