Domuz Burcu

Bir Domuz’un İlgisine Değer biçilemez!

Önemsenmek güzeldir; hele ki bir Domuz tarafından…

Doğallığından ödün vermeden ilgisini ve sevgisini gösteren kişiler başımızın tacı… Peki, bu özel insanlar nasıl bir ruh hali içindedir, nelerden hoşlanır, nelere nasıl tepki verir? Artık Domuz yılında doğanları daha yakından tanıyarak hayatınıza anlam katmanın vakti gelmedi mi?

Sihirli Kelimesi: Adam ederim
Elementler: Negatif, Su, Yin

Hem samimi hem doğal!

Domuz burcu insanlarını çevresine yaydığı güçlü enerjiden, neşesinden ve rahat tavırlarından hemen tanıyabilirsiniz. Çünkü onların yaşam felsefesi doğallıktan geçer; bir de dürüstlük ve nezaketten tabi ki… Bir Domuz burcu insanı bazı zamanlar oldukça saf görünebilir. Bu onların kullanılabileceği anlamına asla gelmez. Çünkü onlar kandırılamayacak kadar zeki ve bir o kadar da akıllıdır. Eğer ki bu insanları aldatırsanız çok derin ve içten bir öfkeyle karşılaşabilirsiniz! Affetmeleri çok zordur. Çünkü onlar her zaman verdikleri değeri geri almak isterler; tüm dünyası ruhsal ve fiziki alışveriş üzerine kurulmuştur.

Lüks hayatı bulunduğu ortama taşır!

Bir Domuz burcu için zengin sofralar, kaliteli yemekler kısacası lüks bir yaşam çok önemlidir.  Hatta hayalleri bile zenginlik üzerine kuruludur. Tabi ki böyle bir hayata ulaşmaları zaman alacaktır. Çünkü keyfine düşkün olduğu kadar, dürüstlüğünden ödün vermeyen bir yapıları da vardır. Bu yüzden bir Domuz burcu için bulunduğu yer neresi olursa olsun, arzuladığı zevkleri yanı başına taşıyarak lükse olan düşkünlüğünün hakkını verecektir.

Özgür ve adil ortamlarda yaratıcıdır!

Özellikle manevi alışverişi ilke edinen Domuz burcu insanları iş hayatında da aynı mantığı uygular. Bu kişiler her zaman özgür olduğu, verdiği çabanın karşılığını alabildiği ortamlarda yaratıcılığını konuşturabilir. Kariyer odaklıdır ama herhangi bir pozisyon için değil. Özellikle stres yaratan meslek grupları onlar için çok da verimli değildir. Çünkü bu tarz görevleri kaldıracak ne bir ruhu ne de sinir sistemi vardır. Domuz yılında doğan kişilerin sabırlı, uyumlu ve koruyucu yapıları öğretmenlik ya da tıp bölümlerinde başarı yakalamalarını sağlayabilir.

Samimi dost ve aşık…

Domuz yılında doğan sevgili için; içten bir aşık diyebiliriz. Dostlukları için de aynı şey geçerli… Çünkü bu kişiler doğallıktan ve dürüstlükten asla taviz vermez; tabi karşısındakinden de aynı erdemi bekler. Bundan dolayı ilişkilerinde dengeyi kurana kadar zorlanır ve seçici davranırlar. Onun sevgisini kazandığınız an ise keyifli bir ilişkinin temellerini atmış olursunuz. Fiziksel uyuma da önem veren Domuz burcu insanlarının adeta evlilik için yaratıldığını söyleyebiliriz.