Ejderha Burcu

Hayatınızın En Büyük Artısını Ejderhalar ile Kazanın!

Eğer bir Ejderha tanıyorsanız, bu hayatta bir adım öndesiniz.

Çevrede tuttuğunu koparan, hayat dolu ve güçlü kişiler görmek, insanı oldukça motive ediyor. İşte bu eşsiz özellikleri taşıyan burçlardan biri Ejderha… Siz de bu burcun insanlarıyla tanışarak, hayatınıza yeni bakış açıları kazandırabilirsiniz! Nasıl mı?

Sihirli Kelimesi: Yönetirim
Elementler: Pozitif tahta, Yang

Öncelikle doğasını keşfedin!

Bir Ejderha’yı tanırken öncelikle o mükemmel doğasını keşfedin. Böylece bir kişinin nasıl bu kadar güçlü olabileceğini kestirebilirsiniz. Tarih boyunca güçlü yapısıyla ön plana çıkan Ejderhalar, her zaman hayattan zevk almak, güçlü gözükmek ve lüks yaşamak istedi. Şimdi de öyle… Bunun için de güçlü olmayı önemser. Onun için güçlü olmak ise paradan geçer.  Para ve güç onu motive eden faktörlerdir. Bu insanlar öyle hayat dolu öyle iyimser ve enerjiktir ki; bir de üzerine karizması eklenince hayran hayran bakakalırsınız. O çekici havasıyla her zaman ön planda olmayı, hükmetmeyi sever. İyimserliğini hemen size empoze eder. Bu burcun insanlarının o kadar farklı bir yapısı vardır ki; başına ne gelirse gelsin o durumdan kurtulmayı bilir. O kendi hayatını bir sahne olarak düşünür ve oynadığı rolü en mükemmel şekilde icra eder.

Hayalleri için neleri göze aldığına bir bakın

Her şeyi… Onda var olan bu güç, hayallerini gerçekleştirmek için takındığı bir motivasyon aracıdır.  O her zaman otorite olmayı, onurlandırılmayı, saygı duyulmayı ve etkili bir insan olmayı ister. Para ve güç onlar için eşdeğerdir. “Hayır” kelimesi onlara hiçbir şey ifade etmez. Onun şevkini kırmaya çalışırsanız yanılırsınız, o tam tersi siz ona yapamazsınız dedikçe daha da güçlenir ve büyük bir coşku ile deli gibi çalışır, dağları yerinden oynatır ve onu yapar.

Başarısını gözlemleyin

Bir Ejderhayı gözlemlerken oldukça şaşırabilirsiniz. Onlarda öyle bir özgüven vardır ki; neredeyse gerçekleştiremeyeceği bir şey yoktur. Enerjiktir. Bir o kadar da asi… Para ve kariyer için riske girmekten çekinmez ve genelde başarılı çıkarlar. İşte tam da burada tuttuğunu koparmak isteyen bir insanın portresi belirir. Onlar öyle bir kişiliktir ki her girdiği mesleğe yenilikler katarken, ortamın enerjisini de yükseltir. Yine de onun için en iyi kariyer özelliği rol yeteneğini sergileyebileceği alanlardır; sahne sanatları gibi.

İlişkilerine de bir göz atın

Bir Ejderha burcu ile yüz yüze iletişim kurma fırsatı yakaladığınızda ne kadar çekici, hoş ve kibar biri olduğunu daha iyi anlayacaksınız. O güçlü, karizmatik yapılarının ardında aslında ne kadar sıcak, neşeli, eğlenceli ve samimi biri olduğunu görebilirsiniz. Genelde bekar kalma eğiliminde olan Ejderha burçlu insanlar, bağlandığı insana son derece sadık ve dürüst olurlar. Onunla eş olan kişilerin çok seyahat etmesi ve maceraya atılması olası bir durumdur.