Fare Burcu

Sevimli Fareler ile Hayat Daha Bir Keyifli!

Bir Fare ile arkadaş olmaktan daha keyifli ne olabilir ki?

Hayatınızı keyifli hale getirmek için arayışa girmenize gerek yok. Ketum davranışlarına aldırış etmeden,  kıvrak zekası ve esprili mizacı ile hayatınıza neşe katacak bir Fare ile tanışmanız yeterli!

Sihirli Kelimesi: Kural koyarım
Elementler: Pozitif tahta, Yin

Para ve güç onları motive eder

Çalışmak, çalışmak, çalışmak… Bir Fare için en önemli şey başarı kazanmak ve topladıklarını biriktirmektir.  Çünkü onların motive aracı; para ve güçtür. Tutumludur bir Fare. Bu yapısı çoğu zaman cimri olarak anılmasına neden olur ama cömert yanları da yok değildir. Eli açık yanını görmek için onlara; aşıkken, kendini geliştirmek isterken ya da koleksiyon yaparken bir bakın. İş hayatlarında ise değişim onları besler ve her zaman sorunlara sunduğu ilginç bir fikirleri vardır. Rutin işlerden sıkılan bu burç, girişken ruhuyla da dikkat çeker.

Herkes tarafından sevilirler.

Fare burcu genel mizacıyla herkes tarafından sevilen bir profil çiziyor. Öyle ki kültürlü ve dinamik yapısı, nazik ve zarif hareketleriyle uyumlu olan bir Fare insanıyla vakit geçirmek eğlenceli paylaşımların da önünü açıyor.  Onlarla sıkça seyahatlere çıkabilir, yenilikleri keşfedebilir ve beraber yeni fikirler üretebilirsiniz. Ama uyarmakta fayda var! Eğer ki karşınızdaki kendini yeterince geliştirememiş bir Fare burcuysa, gereksiz konuşmaları veya kurnazca hareketleriyle sizi çılgına döndürebilir!

Cömert aşık…

Onlar güzel bir aile kurmak için eşsiz bir adaydır. Toplumsal kurallara bağlı olan bu burcun insanları ne istediğini bilir ve sevdiklerine çok bağlıdır. Aşk hayatları da aynı şekilde işler. Açık ve net olmak onlar için önemlidir. İlişkisini zorlayacak tek neden duygularını gösterememeleri olabilir. Yalnız, tutumlu olarak tanınan Fareler aşık olduklarında 180 derece değişerek içindeki cömert Romeo’yla yüzleşiyor.