Yılan Burcu

Hayatınızın Üçüncü Gözü; Yılanlar!

                Doğru gözlem ve analizler her zaman doğru kapıları açıyor. Yılan burcunun bu eşsiz özelliğinden yararlanıp birçok konu hakkında onlardan fikir alabilir ve güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Tabii ona hata yapmadığınız müddetçe…

Sihirli Kelimesi: Hissederim
Elementler: Negatif, Ateş, Yang

İçe dönük doğasıyla enerji saçar

Eğer daha önce hiçbir Yılan burcu tanımadıysanız “Gizemli, sakin biri nasıl enerji saçar?” diye düşünüp durabilirsiniz. Onlardan coşkulu olmasını beklemeyin. Çünkü o kapalı kutudur. Bu kutuyu sadece güvendiklerine açar. Duygularını kontrol etmeyi bilir, çünkü üzerinde her zaman toplum baskısını hisseder. Sezgileriyle ön plana çıkan Yılan burcu insanları, kendilerine o kadar çok güvenir ki, bunu hem gözlerinden hem de şık imajından anlayabilirsiniz. Lüks yaşam, konfor ve para onların olmazsa olmazı gibi düşünülebilir. Sizdeki değişimi bile kısa sürede tahmin edebilen Yılanlar, paraya öyle düşkündür ki, kumara yönelme ihtimalleri çok yüksektir.

Hayallerinde barış ve huzur vardır

Yılan burcu insanları sakin yapılıdır. Hayat onlar için öylece durmak, oturmak ve yatmak gibidir. Bu yüzden fiziksel enerjisinden çok ruhsal dürtüsü ön plana çıkar. Sürekli sorunların ve hareketin olduğu bir ortamda bulunmak onlara uygun değil… Bilge ve felsefik bir kişiliği olan bu burcun insanları, çıngırağını kullanmaktan hiç haz etmez.

İş ortamında oldukça analitik ve zeki

İlişkilerinde oldukça analitik ve zeki davranan Yılan burcu insanları iş hayatında birçok başarıya imza atabilir. Öyle ki onlar için başarıya giden yolda bir parça hile kaçınılmaz olabilir. Yılanlar amacına ulaşmak için yöntemler belirleyerek, bunu rahat ve gizli şekilde uygulayacaktır. Paraya aşırı düşkün olan bu burcun kumara dikkat etmesi gerekir.

 Dostunuz olan bir Yılan düşmana dönüşebilir

Yılan burcu insanları toplumcu ve analitik yapılarını ikili ilişkilerine de yansıtır. Mükemmel dostlukları olan bu insanlar cömert, vefalı olabilir ama sizden bir kötülük görmeye görsün. Kindar yapısından dolayı intikam almaya çok meyillidir ve öcünü alana kadar her yolu deneyecektir. Bu kişiler, ilişkilerinde tamamen seçilmiş bir insan havasındadır. Eş seçimlerini ise oldukça zor güvendiğinden dikkatli ve düşünerek yapar. İlişkide o kadar sahiplenici ve kıskanç olur ki, ondan sıkılmanız kaçınılmaz olabilir. Cinselliğe de aşırı düşkün olan Yılan burcu kişileri, sezgisel özelliğinden dolayı sizi duygusal tatmine sürükleyecektir.